Eesmärgiks oli selgitada välja õpilaste eelnevad teadmised ja anda ka uusi teadmisi internetis valitsevatest ohtudest ning õppida neid ohte ka vältima
Kasutasin internetipõhiseid vahendeid: Padlet, PhotoPeach ning näitmaterjalidest kasutasin veebikeskkonda Targalt Internetis.
Tutvustasin õpilastele internetilehekülge Targalt Internetis ja kuidas seal toimetada. Selle lehekülje link on üleval ka meie klassi kodulehel.
Kuna eelnevate teadmiste tase õpilaste seas on väga erinev, siis oli õpilasi, kes said väga palju uut teada. Samas oli neid, kes sai ainult mõne üksiku asja teada.
Alustasime sellega, et iga õpilane sai endale A4 paberi, kuhu pidi kirjutama-joonistama võimalikke ohte, millega võib internetis kokku puutuda. Seejärel hakkasid õpilased kõva häälega klassis pakkuma neid ohte. Samas mina kirjutasin need padletis tahvlile. Kui enamus ohte oli pakutud, siis hakkasime otsima vastuseid selle kohta, kuidas neid ohte vältida. Kuna aga see teema on väga lai, siis me jätkame järgnevates tundides ohtude "lahkamist". Mõnedest ohtudest rääkides, vaatasime juurde ka videosid. Väga head ja õpilaste jaoks ka köitvad ning õpetlikud videod on "Netilambad". Paljud pidid koju neid edasi vaatama minema. Järelikult huvi oligi äratatud.
Tööd me tegime individuaalselt ning seejärel ühiselt vesteldes. Rühamtööd plaanime teha edaspidi, sest internetiohtude teema on väga ulatuslik ning vajalik ja tundub, et ka lõputu.
Tunni lõpuks valmisid tööd õpilaste nägemusest ohtudest internetis koos illustratsioonidega. Tööd riputasin üles PhotoPeach´i programmi abil.
15. aprill 2013
28. märts 2013
Õpime kehaosi
Kasutaksin inglise keeles kehaosade õppimisel.
Näitan konkreetset kehaosa ja õpilased kordavad antud kehaosa inglise keeles järgi.
Näitan konkreetset kehaosa ja õpilased kordavad antud kehaosa inglise keeles järgi.
Tellimine:
Postitused (Atom)